Portal Historyczny

Kim jest wedding planner?

Zawód wedding plannera (po polsku to po prostu konsultant/konsultantka ślubna) staje się w Polsce coraz popularniejszy. Na zlecenie profesjonaliście organizacji swojego wesela decydują się nie tylko celebryci, ale też zwyczajne pary młode, które na samodzielne planowanie nie mają czasu. Czym zajmuje się konsultantka ślubna i kto powinien zdecydować się na jej zatrudnienie?

W czym pomoże nam konsultantka ślubna?

Konsultant ślubny  to osoba, dla której organizacja przyjęć weselnych to codzienność – ma więc doskonałe rozeznanie w tym, jakie są różne możliwości organizacji przyjęcia, jakie są aktualne trendy w tym zakresie, ile kosztuje organizacja przyjęcia i z kim warto współpracować. Jest to wiedza, która dla przeciętnej osoby jest niedostępna, a która znacząco ułatwia zaplanowanie przyjęcia i jego organizację. Współpracując z konsultantką ślubną nie musimy tracić czasu na poszukiwanie pomysłów i inspiracji w Internecie, wypytywanie znajomych i czytanie opinii na forach – otrzymujemy gotowe propozycje, które możemy zaakceptować lub modyfikować wedle swoich potrzeb.

Komu potrzebny jest konsultant?

Tak naprawdę profesjonalna pomoc przy organizacji przyjęcia weselnego przyda się każdemu. Nasz ślub jest bowiem (w zdecydowanej większości przypadków) jedynym, jaki przyjdzie nam zorganizować, nie mamy więc w tym zakresie żadnego doświadczenia. Zatrudnienie wedding plannera powinny jednak szczególnie rozważyć osoby mocno zapracowane, które nie mają wystarczająco dużo czasu na samodzielną organizację przyjęcia.

Related Articles

Kwalifikacje księgowego – jakie umiejętności należy posiadać?

Uzyskanie stałego zatrudnienia jako księgowy nie jest tak naprawdę niczym trudnym. Niemal każda firma aktywnie poszukuje nowych pracowników, którzy pomogą jej z nadmierną biurokracją. Niestety, w przypadku małego przedsiębiorstwa, oferowane wynagrodzenie jest zazwyczaj nieporównywalnie niższe od tego, które zapewni nam duża i ustabilizowana na rynku firma. Rzecz jasna, nie jest[…]

Read More »

Jak pić więcej wody?

Konsumpcja dużych ilości wody mineralnej to dobry nawyk, który pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem, świetnym zdrowiem oraz kondycją. Niestety, łatwo jest zapomnieć o swoich postanowieniach, dlatego warto wyposażyć się w stosowne przyrządy, aby w nich wytrwać! Ekspres do wody gazowanej, chociaż nie zmienia składu ani właściwości picia, nadaje bezsmakowej mineralce[…]

Read More »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.